YSF Savunma: “Parkurda.com iş süreçlerimize ivme kazandırıyor”

0
2079

YSF Savunma Firma Sahibi Fatih Çevik: “Parkurda.com’da teklif istediğimiz iş ilanını yayınladıktan sonra malzeme uzmanlığı, üretim kapasitesi ve tezgâh parkuru uygun olan imalatçıların, fiyat ve teslim tarihi ile ilgili hızlı dönüşlerini almak iş süreçlerimize ivme kazandırıyor.”

YSF Savunma olarak müşterilerinize sunduğunuz spesifik teknoloji nedir? Bu spesifik teknoloji ve uygulama, hangi üretim ortamında ve biçiminde kullanılıyor?

YSF Savunma güçlü makine parkuruyla başta savunma sanayi olmak üzere birçok ülkeye yedek parça tedariği yapmaktadır. İmalatımızı bilgisayar destekli programlarla ileri imalat seviyesine taşımış bulunmaktayız. Kalite kontrol birimimizle kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız kendi bünyesinde analiz ve ölçümler yapabilmektedir. Sadece yedek parça imalatıyla sınırlı kalmayıp kendi imkân ve AR-GE’mizle üretmiş olduğumuz vakum tanklarımız ile de ismimizi dünya çapında duyuruyoruz.İçinde bulunduğumuz çağda müşteriler, her durumda hızlı iletişim kurabilen, çözüme en hızlı şekilde ulaşabilen ve veri bankası düzenli firmalar tercih ediliyorlar. Bugünkü imkanlar doğrultusunda dijitalleşmeyi yakından takip etmek bunları zaten yanında getiriyor. Firmamızı öne çıkaran özellik, 13 yıllık sektör deneyimi ile günümüz teknolojik gelişmeleri başarılı bir şekilde harmanlayabilmiş olmasıdır.

Parkurda.com ile ne zaman ve nasıl tanıştınız? Firmanıza sağladığı fayda hakkında neler söylersiniz?

Parkurda.com’u, kurulduğu günden bu yana yakından takip ediyoruz. Parkurda.com, çeşitli bölge, sektör ve lokasyon bazlı aramalar gerçekleştirerek, firmalarla iletişim kurma imkânı bulmamızda ve firmamızın müşteri portföyünü genişletme yönünde azami fayda sağlıyor.

GELİŞİM İLE DEĞİŞİME ORTAK OLMAK GEREKİYOR

Yaşadığımız pandemi dönemi ve geleceğin dijital dünyasını düşündüğünüzde parkurda.com firmanız için ne ifade ediyor?

Dünya ve insanlık bu gibi büyük salgınları geçmişte de bir şekilde atlatmıştır. Ancak parkurda.com gibi dijitalleşme örnekleri bu dönemde yaşanan sıkıntıları fırsata çevirme olanağı sağlamıştır. Parkurda.com gibi dijital ortamdaki platformlar, dünyanın diğer ucundaki müşteri ile buluşturucu özellikleri sayesinde üretimde ve iletişimde çığır açacak bir ivme sağlıyor. Ülkemizin tedarikçi tedarik eden firmaları olarak bizlerin de bu sistemleri aktif bir şekilde kullanması ve gelişim ile değişime ortak olması, içinde yer alması gerekmektedir.

Bu platform üzerinden gerçekleştirdiğiniz teklif toplama süreciniz, teklif veren firmalar ve diğer deneyimlerinizi bizimle paylaşır mısınız?

Parkurda.com, teknolojinin ve dijital dünyanın yükselişine ayak uyduran, bizlere inanılmaz fayda sağlayan bir üretim tedarik ve müşteri zinciri oluşturuyor. Teklif istediğimiz iş ilanını yayınladıktan sonra malzeme uzmanlığı, üretim kapasitesi ve tezgâh parkuru uygun olan imalatçıların hızlı bir şekilde fiyat ve teslim tarihi ile ilgili hızlı dönüşlerini almak iş süreçlerimize ivme kazandırıyor.

Yorum Yap