GİMSA Makina:“Parkurda sayesinde farklı şehirlere kolayca tekliflerimizi iletip iletişim kurabildik.”

0
1975

GİMSA MAKİNA Firma Ortağı Göksal Uzun “Parkurda sayesinde farklı şehirlere kolayca tekliflerimizi iletip iletişim kurabildik. Sektörde verimliliğimiz Parkurda üyeliğimiz ile daha da arttı.”

UZUNLAR GEMİ MAKİNA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ismi ile tersane sektöründe 15 yılı aşkın devam etmekteyiz. Artık  teknoloji çağımızda GİMSA MAKİNA olarak elektrik elektronik kart onarım  otomasyon ve talaşlı imalat sektöründe otomotiv savunma sanayi teknolojilerine uygun  CMZ 4 Eksenli 10 İNÇ CNC makinalarımızla hizmet vermekteyiz.

90’lı yıllarda AKIM METAL A.Ş HOLDİNG firmasında çırak olarak başladığım meslek hayatıma daha sonra  CENGİZ MAKİNA  A.Ş. , CVS ROLİNG MİL RTC TEÇ firmaları ile devam ettim.  Farklı firmalarda değişik iş tecrübesi ve kendi bilgi birikimimizle  Son 1 yıldır ise GİMSA MAKİNA  kendi talaşlı imalatımızı yapmaya başladık.

Parkurda her alan için çok faydalı olduğu gibi bizlere de yeni iş alma fırsatları sundu. Parkurda sayesinde farklı şehirlere kolayca tekliflerimizi iletip iletişim kurabildik. Sektörde verimliliğimiz Parkurda üyeliğimiz ile daha da arttı. Parkurda sayesinde ulaşabildiğimiz müşteri potansiyelimiz de büyük ölçülerde artış gözlemledik. Bizleri böyle güzel ve verimli bir sitede buluşturan Parkurda Ailesine teşekkür ederiz.

Yorum Yap